HROZNOVÉ JADIERKA AKO SUPER ANTIOXIDANT

Hroznové jadierka majú 50-krát silnejší účinok ako vitamín E a 20-krát silnejší ako vitamín C. Naviac obsahujú vitamín B,  beta-karotén, resveratrol, pofyfenoly a oligomerické proantokyanidíny (OPC), ktoré znižujú riziko vzniku jednotlivých druhov rakoviny, chránia pred infekciami a zápalmi. Obsahujú veľké množstvo antioxidantov, ďalej draslíka, vápnika, horčíka, ale nájdeme v nich aj niektoré stopové prvky, ako napr. molybdén, mangán, železo a meď.

 

 RESVERATROL - NAJSILNEJŠIA SILA HROZNA:

  • Potláča príjem glukózy v rakovinotvorných bunkách a to spôsobuje ich odumieranie
  • Prírodný antioxidant, pôsobí antibakteriálne
  • Pozitívny vplyv pri predchádzaní rakoviny prostaty, pľúc a hrubého čreva
  • Spomaľuje starnutie
  • Znižuje riziko srdcovo-cievnych ochorení
  • Užívaním možno predísť strate pamäte a Alzheimerovej chorobe

 

PREVENCIA PROTI VÍRUSOM A INFEKCIÁM

Jadierka hrozna obsahujú flavonoidy (silný antioxidačný účinok), ktoré posilňujú imunitný systém, znižujú zápaly, poskytujú ochranu pred vírusovými a bakteriálnymi infekciami a majú antialergénny účinok. Flavonoidy priaznivo pôsobia na kardio-vaskulárny systém, regenerujú a spevňujú cievy.

 

HROZNOVÝ OLEJ VYHLADÍ VLASY AJ VRÁSKY!

Lisovaním jadierok hrozna sa vyrába hroznový olej. Z 200kg výliskov sa získa 15kg jadierok a z toho 1l oleja. Telo si s hroznovým olejom ľahko poradí, či už ho prijme zvnútra alebo zvonka. Hroznový olej zvonka spevňuje pokožku, hydratuje ju, vlasy sa po zábale z hroznového oleja lesknú a sú jemnejšie. Olejom z hroznových jadierok si natierajte popáleniny jazvy, menšie ranky. Rýchlejšie sa zahoja. Blahodarne pôsobí aj na ekzémy a pri psoriáze, nakoľko v presušenej koži udržiava vlhkosť.

 

VEDELI STE, ŽE...?

Pokiaľ hroznové jadierka prehltneme celé nedokážu svoje účinky naplno rozvinúť, preto pri priamej konzumácii je lepšie ich rozžuť.

 

Tento web používa súbory cookie od Googlu na poskytovanie služieb a analyzovanie návštevnosti. Vaša adresa IP a používateľský agent sa zdieľajú s Googlom spolu s metrikami výkonnosti a zabezpečenia s cieľom zabezpečiť kvalitu služieb, vytvárať štatistiky používania a rozpoznávať a riešiť zneužitie.