Oleje na šaláty, Strana 2

 
5
29 1529

Stránka 2 z 2 - 18 položiek celkom

   
 • olivovy 79
  Olivový olej
  Skladom

  Tento extra panenský olivový olej je jedeným z najvýznamnejších olejov na svete. Je lisovaný nie len z
  olivových jadierok ale aj z dužiny. Olivy, z ktorých je olej za studena lisovaný, pochádzajú z malej
  farmy blízko Florencie v Toskánsku. Má vynikajúcu hodnotu kyslosti, 0,4%. Podľa prísnych kritérií EU
  sú olivové oleje s kyslosťou do 0,8% zaradené v kategórií Extra panenské olivové oleje. Je bohatý na
  nenasýtené mastné kyseliny.

  Certifikát: olivovy-olej-certifikat

  Objem: 500ml


  €12,90
     
 • piniovy 82
  Píniový olej
  Skladom

  Olej z píniových jadier má mierne žltú farbu. Vôňa a chuť pripomína ihličie. Je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny. Pínie obsahujú veľký podiel bielkovín, vitamínu B1, magnézia a železa.

  Certifikát: piniovy-olej-certifikat

  Objem: 250ml


  €28,90
     
 • pistaciovy 88
  Pistáciový olej
  Skladom

  Olej vyrobený lisovaním olúpaných pistáciových orechov. Má silnú zlato - zelenú farbu. Vôňa a chuť pripomína pražené pistácie. Má vysoký podiel nenasýtených mastných kyselín. Stromy pistácie dorastajú až do výšky 12 m a dosahujú vek až 300 rokov. Pistácie sú bohatým zdrojom draslíka. Významným účinkom tohto oleja je znižovanie cholesterolu a hlavne LDL - zlého cholesterolu.

  Certifikát: pistaciovy-olej-certifikat

  Objem: 250ml


  €25,50
     
 •  
 • sezamovy 97
  Sezamový olej
  Skladom

  Olej z biologickej produkcie kontrolovaný cez AT-N-01-BIO. Má mierne žltkastú farbu. Má vábivú vôňu a chuť. Obsahuje sezamol, ktorý je silným antioxidantom. Je vhodný pre deti vďaka svojím upokojivým účinkom. Sezamové semienka sa v čínskej medicíne považujú za významný zdroj liečivých látok. Je nevhodný na teplú kuchyňu.

  Certifikát: sezamovy-olej-certifikat

  Objem: 250ml


  €9,70
     
 • Slnečnicový olej 100
  Slnečnicový olej
  Skladom

  Slnečnicový olej má silnú zlato - žltú farbu a má veľmi jemnú, chutnú arómu slnečnicových jadierok. Pozbierané slnečnicové jadierka sú olúpané, vysušené a jemne pomleté v mlyne. Po pridaní vody sa mierne popražia a zlisujú. Po usadení v nádobách sa olej plní do fliaš a prichádza čerstvý na Váš stôl. Je bohatý na nenasýtené mastne kyseliny a lecitín.

  Certifikát: slnecnicovy-olej-certifikat

  Objem: 250ml


  €5,60
     
 • tekvica 103
  Tekvicový olej
  Skladom

  Tento 100%-tný tekvicový olej je jeden z najkvalitnejších a najhodnotnejších originálnych štajerských olejov. Je prírodný olej s tmavo - zelenou až gaštanovou farbou. Má veľmi výraznú vynikajúcu a jedinečnú príchuť. Je z prvého lisu a je veľmi prísne kontrolovaný domácou rakúskou výrobnou kontrolou. Jedná sa o veľmi účinný kontrolný systém zaisťujúci úplnú sledovateľnosť miestnych tekvicových semienok z poľa, cez štajerské lisovne až k pultu. Má vysoký podiel nenasýtených mastných kyselín, predovšetkým vitamínu E.

  Certifikát: tekvicovy-olej-certifikat

  Objem: 500ml


  €16,90
     

Stránka 2 z 2 - 18 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie od Googlu na poskytovanie služieb a analyzovanie návštevnosti. Vaša adresa IP a používateľský agent sa zdieľajú s Googlom spolu s metrikami výkonnosti a zabezpečenia s cieľom zabezpečiť kvalitu služieb, vytvárať štatistiky používania a rozpoznávať a riešiť zneužitie.