Oleje na syry

 
9
29 1929

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom

   
 • makadamiovy 67
  Makadamiový olej
  Skladom

  Plody makadámie sa považujú za „kráľovne orechov“. Sú to guľaté plody s veľkosťou cca 3cm. Má zlatistú farbu. Ma vysoký obsah nenasýtených mastných kyselín a vitamínov A, E, B . Tiež je považovaný za luxusný telový olej. Ma blahodarne účinky na pleť, vlasy, vlasové pokožku.

  Certifikát: makadamiovy-olej-certifikat

  Objem: 250ml


  €14,90
     
 • marhulovy 76
  Marhuľový olej
  Skladom

  Marhuľový olej je v našom regióne relatívne neznámy, ale v iných častiach sveta, ako napríklad v Himalájach, či Južnej Afrike, mal vždy povesť ako všestranný jedlý olej. Okrem zušľachtených marhuľových stromov v strednej Európe sa tu urodili aj nezušľachtené, ktorých plody sú zbierané hlavne kvôli ich sladkým jadrám.

  Certifikát: marhulovy-olej-certifikat

  Objem: 250ml


  €15,90
     
 • hroznovy 55
  Olej z hroznových jadier
  Skladom

  Olej z hroznových jadier má veľmi jemnú arómu, svetlú zelenú farbu a príjemnú ovocnú chuť. Olej je lisovaný z hroznových semien. Z 200kg výliskov sa získa 15kg jadierok a z toho v najlepšom prípade 1L oleja. Ma vysoký obsah vitamínu E a tiež látky procianidín.

  Certifikát: olej-z-hroznovych-jadier-certifikat

  Objem: 250ml


  €18,90
     
 •  
 • vlaske orechy 106
  Olej z vlašských orechov
  Skladom

  Olej získaný z vlašských orechov. Má príjemnú orieškovú chuť. Je bohatým zdrojom 3 - omega kyselín a vitamínov E. Je vhodný predovšetkým do koláčov, ktorým dodá delikátnu chuť a vôňu. Pozbierané vlašské orechy sa olúpu a pomelú v mlyne na jemnú kašu. Po pridaní vody sa táto zmes mierne popraží, a zlisuje. Po prirodzenom usadení v nádobách, sa čistý olej plní do fliaš a prichádza čerstvý na Váš stôl.

  Certifikát: olej-z-vlasskych-orechov-certifikat

  Objem: 250ml


  €13,90
     
 • olivovy 79
  Olivový olej
  Skladom

  Tento extra panenský olivový olej je jedeným z najvýznamnejších olejov na svete. Je lisovaný nie len z
  olivových jadierok ale aj z dužiny. Olivy, z ktorých je olej za studena lisovaný, pochádzajú z malej
  farmy blízko Florencie v Toskánsku. Má vynikajúcu hodnotu kyslosti, 0,4%. Podľa prísnych kritérií EU
  sú olivové oleje s kyslosťou do 0,8% zaradené v kategórií Extra panenské olivové oleje. Je bohatý na
  nenasýtené mastné kyseliny.

  Certifikát: olivovy-olej-certifikat

  Objem: 500ml


  €12,90
     
 • piniovy 82
  Píniový olej
  Skladom

  Olej z píniových jadier má mierne žltú farbu. Vôňa a chuť pripomína ihličie. Je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny. Pínie obsahujú veľký podiel bielkovín, vitamínu B1, magnézia a železa.

  Certifikát: piniovy-olej-certifikat

  Objem: 250ml


  €28,90
     
 •  
 • pistaciovy 88
  Pistáciový olej
  Skladom

  Olej vyrobený lisovaním olúpaných pistáciových orechov. Má silnú zlato - zelenú farbu. Vôňa a chuť pripomína pražené pistácie. Má vysoký podiel nenasýtených mastných kyselín. Stromy pistácie dorastajú až do výšky 12 m a dosahujú vek až 300 rokov. Pistácie sú bohatým zdrojom draslíka. Významným účinkom tohto oleja je znižovanie cholesterolu a hlavne LDL - zlého cholesterolu.

  Certifikát: pistaciovy-olej-certifikat

  Objem: 250ml


  €25,50
     
 • sezamovy 97
  Sezamový olej
  Skladom

  Olej z biologickej produkcie kontrolovaný cez AT-N-01-BIO. Má mierne žltkastú farbu. Má vábivú vôňu a chuť. Obsahuje sezamol, ktorý je silným antioxidantom. Je vhodný pre deti vďaka svojím upokojivým účinkom. Sezamové semienka sa v čínskej medicíne považujú za významný zdroj liečivých látok. Je nevhodný na teplú kuchyňu.

  Certifikát: sezamovy-olej-certifikat

  Objem: 250ml


  €9,70
     
 • tekvica 103
  Tekvicový olej
  Skladom

  Tento 100%-tný tekvicový olej je jeden z najkvalitnejších a najhodnotnejších originálnych štajerských olejov. Je prírodný olej s tmavo - zelenou až gaštanovou farbou. Má veľmi výraznú vynikajúcu a jedinečnú príchuť. Je z prvého lisu a je veľmi prísne kontrolovaný domácou rakúskou výrobnou kontrolou. Jedná sa o veľmi účinný kontrolný systém zaisťujúci úplnú sledovateľnosť miestnych tekvicových semienok z poľa, cez štajerské lisovne až k pultu. Má vysoký podiel nenasýtených mastných kyselín, predovšetkým vitamínu E.

  Certifikát: tekvicovy-olej-certifikat

  Objem: 500ml


  €16,90
     

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie od Googlu na poskytovanie služieb a analyzovanie návštevnosti. Vaša adresa IP a používateľský agent sa zdieľajú s Googlom spolu s metrikami výkonnosti a zabezpečenia s cieľom zabezpečiť kvalitu služieb, vytvárať štatistiky používania a rozpoznávať a riešiť zneužitie.